Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 2018.Червень.24, 08:14

Опорний навчальний заклад "Скороходівська ЗОШ І-ІІІ cтупенів"

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2018 » Червень » 12 » Наказ про переведення до наступних класів учнів 1-4,5-10 класів.
11:25
Наказ про переведення до наступних класів учнів 1-4,5-10 класів.
Опорний навч
альний заклад «Скороходівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Скороходівської селищної ради Чутівського району Полтавської області»


НАКАЗ
Від : 07.06.2018 року №217

Про переведення до наступних
класів учнів 1-4,5-10 класів.

Відповідно до Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом МОН України від 14.07.2015 року № 762, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30 липня 2015 року за № 924/27369, рішення педагогічної ради ( протокол № 7 від 07.06.2018 року)
НАКАЗУЮ :
1. Перевести до другого класу 26 учнів 1-А класу та 24 учні 1Б класу, а саме:
2А клас
1. Боц Олену
2. Влоха Богдана
3. Волохова дмитра
4. Гаркушу Артема
5. Єрофеєва Нікіту
6. Жижиля Едуарда
7. Журавля Олександра
8. Колісник Аліну
9. Кулакову Анну
10. Куріневського Кирила
11. Лелеку Дениса
12. Малигу Миколу
13. Мироненка Гліба
14. Міхеєва Нікіту
15. Москівця Владислава
16. Новицького Максима
17. Оівчика Вадима
18. Паперського Вадима
19. Перепелицю Михайла
20. Сєдова Артема
21. Таран Дар’ю
22. Ткаченка Дмитра
23. Ханюкову Діану
24. Швидкого Івана
25. Штефан Вероніку
26. Боц Діану
2Б клас
1. Бейгула Назара
2. Борисенко Людмилу
3. Боцвіна Дениса
4. Голованюка Максима
5. Коломійця Владислава
6. Лишко Катерину
7. Ляшенко Альбіну
8. Неізвеццьку Дарію
9. Новікова Олександра
10. Островського Станіслава
11. Пасічника Тимура
12. Петренка Владислава
13. Петренка Дениса
14. Петрова Владислава
15. Політька Нікіту
16. Сало Анну
17. Сеніва Богдана
18. Супруна Вадима
19. Хвалька Сергія
20. Хлібороб Марину
21. Черемуша Артура
22. Черемуш Діану
23. Черемуш Ніколлєту
24. Шкуренка Костянтина
2.Перевести до третьго класу 23 учні 2А класу та 24 учні 2Б класу, а саме:
3А клас
1. Борсука Ігоря
2. Галаган Анастасію
3. Гребенчукова Потапа
4. Дикого Артема
5. Дрозда Рената
6. Журавля Богдана
7. Клименка Євгенія
8. Коваля Кирила
9. Коломієць Кіру
10. Коротич Ніку
11. Лисенко Валерію
12. Листопад Марію
13. Морщавку Анну
14. Петренка Святослава
15. Рубля Максима
16. Семеренка Данила
17. Смалія Максима
18. Созонтова Богдана
19. Сухостат Вікторію
20. Топчій Діану
21. Усенко Катерину
22. Усова Вадима
23. Шкуренка Дмитра
3Б клас
1. Абанічеву Вікторію
2. Аршинного Рената
3. Боцвінка Кирила
4. Боц Раміра
5. Єрофеєва Віталія
6. Котилевського Андрія
7. Клименко Богдану
8. Косинкова Тимура
9. Крутякова Дмитра
10. Кузміна Ярослава
11. Лизун Наталію
12. Лупу Віталія
13. Малька Костянтина
14. Марченка Олександра
15. Орлову Камілу
16. Панкратьєва Сергія
17. Пантась Софію
18. Пирожкову Єву
19. Столярова Дениса
20. Черемуша Вадима
21. Чижа Руслана
22. Шеремата Марію
23. Штефана Максима
24. Яцко Єлизавету
3.Перевести до четвертого класу 24 учні 3А класу та 23 учні 3Б класу ,а саме:
4А клас
1. Александрова Іллю
2. Андрощук Анну
3. Борець Юлію
4. Булигу Данила
5. Вільховську Єлизавету
6. Геревіча Кирила
7. Гончар Діану
8. Красного Олега
9. Ляшенко Дарину
10. Ляшик Вікторію
11. Нещеретного Іллю
12. Онайко Альбіну
13. Панченка Артема
14. Петріченко Ірину
15. Пишну Анну
16. Протаса Кирила
17. Рижкова Станіслава
18. Рубля Михайла
19. Рябовола Дмитра
20. Савченко Аделіну
21. Скрипника Володимира
22. Смаія Вадима
23. Тютюнникову Дар’ю
24. Удовиченко Катерину
4Б клас
1. Гиріч Олену
2. Доценко Дарію
3. Жижиль Ірину
4. Заводську Олену
5. Кобука Антона
6. Коваленка Вадима
7. Ковпак Христину
8. Корнуту Івана
9. Кудрявця Костянтина
10. Лисенко Аліну
11. Литивнна Станіслава
12. Лихмана Віктора
13. Лісовського Євгенія
14. Межевову Владу
15. Миненко Анастасію
16. Морозову марію
17. Савченка Данила
18. Синицю Дмитра
19. Таран Вероніку
20. Теліщака Артема
21. Харченка Володимира
22. Черемуша Едуарда
23. Якименко Анастасію
4. Перевести до п’ятого класу 24 учні 4А класу та 23 учні 4Б класу, а саме :
5А клас
1. Василенко Олену
2. Жданова Владислава
3. Коваленка Руслана
4. Ковпака Олександра
5. Козку Катерину
6. Красну Каріну
7. Литвин Валерію
8. Мамедову Анну
9. Неізвецького Дмитра
10. Неізвецького Максима
11. Паперську Лауру
12. Пінько Кіру
13. Потапенка Єгора
14. Ручай Юлію
15. Скрипника Андрія
16. Таран Анастасію
17. Федоренка Даниїла
18. Хитушко Ірину
19. Хміля Олександра
20. Хрипливу Вікторію
21. Швець Кіру
22. Юхту Ростислава
23. Яців Назарія
24. Савченка Максима
5Б клас
1. Борисенка Дмитра
2. Бурніса Артема
3. Василенко Альону
4. Дубину Надію
5. Лисенка Володимира
6. Литвиненко Вікторію
7. Малигу Ірину
8. Матюхіну Єлизавету
9. Момота Євгена
10. Одаренка Дмитра
11. Осіпову Анастасію
12. Панкратьєву Владиславу
13. Прокопенко Яну
14. Рачкевич Ірину
15. Резніченка Богдана
16. Сатритдінова Давіда
17. Ситника Олександра
18. Ульянця Олексія
19. Харченка Костянтина
20. Худякова Данила
21. Чубенко Ілону
22. Щербину Юлію
23. Яцка Федора
5. Перевести до шостого класу 21 учня 5А класу та 17 учнів 5Б класу , а саме:
6А клас
1. Андреєву Катерину
2. Володькіну Анну
3. Володькіну Наталію
4. Володькіну Олександру
5. Крюк Дар’ю
6. Лещенка Ярослава
7. Липія Віталія
8. Морозова Олександра
9. Морщавку Дмитра
10. Новицьку Світлану
11. Протас Ангеліну
12. Романець Анну
13. Ручая Евгенія
14. Стрижак Софію
15. Субачеву Анастасію
16. Сукач Руслану
17. Тертишного Максима
18. Ткаченко Анну
19. Хитушка Олександра
20. Чалапко Ілону
21. Яременка Богдана
6Б клас
1. Булигу Марію
2. Валашека Назара
3. Волошина Юрія
4. Гнатишіна Юрія
5. Гремякіну Дарью
6. Деревянка Олександра
7. Думанську Марину
8. Звіревича Григорія
9. Зінченко Катерину
10. Зубову Аліну
11. Калашника Вадима
12. Кириченко Віту
13. Мирного Валерія
14. Москаленка Іллю
15. Павлик Кароліну
16. Пюро Ірину
17. Усенка Артема
6. Перевести до сьомого класу 20 учнів 6А класу та 17 учнів 6Б класу , а саме:
7А клас
1. Абанічева Віталія
2. Гордієнко Єлизавету
3. Доценка Владислава
4. Дряпак Юлію
5. Єланського Олексія
6. Манойло Тетяну
7. Молодушко Ірину
8. Москівець Марину
9. Нос Анну
10. Нос Єлизавету
11. Положишника Богдана
12. Прокопенка Дмитра
13. Радченко Аллу
14. Сукач Олександру
15. Супруна Андрія
16. Сухостат Анну
17. Ткачука Владислава
18. Філоненка Владислава
19. Хміль Катерину
20. Шахно Анастасію
7Б клас
1. Ворону Володимира
2. Гулу Плоліну
3. Дудника Сергія
4. Заводсського Олександра
5. Липій Валерію
6. Панкратьєву Вікторію
7. Піддячу Альбіну
8. Рачкевича Олександра
9. Рябовол Ірину
10. Тараненка Станіслава
11. Цявка Ярослава
12. Чижа Валерія
13. Чиж Інну
14. Чубенка Ростислава
15. Яцка Михайла
16. Потравну Олександру
17. Чухломіна Сергія
7. Перевести до восьмого класу 19 учнів 7А класту та 17 учнів 7Б класу, а саме:
8А клас
1. Боц Кароліну
2. В’юннік Надію
3. Гаруса Максима
4. Гончара Дмитра
5. Дубину Катерину
6. Єрофеєву Анастасію
7. Журавля Павла
8. Зиля Віталія
9. Іщенко Анну
10. Максименко Дар’ю
11. Манойла Олександра
12. Мироненка Михайла
13. Мяла Владислава
14. Пащенко Альону
15. Петренко Анну
16. Рижикову Анну
17. Романчук Карину
18. Селезньову Олександру
19. Савченко Лесю
8Б клас
1. Боровську Дарію
2. Вострікова Станіслава
3. Гречаник Альону
4. Гречаник Лілію
5. Заводську Ілону
6. Індюшкіну Дарину
7. Кірілову Анну
8. Кірілову Катерину
9. Клименко Ірину
10. Корнуту Вадима
11. Морщавку Дмитра
12. Семеренка Івана
13. Фадеєва Артема
14. Ханюкова Нікіту
15. Чубенко Марину
16. Швець Софію
17. Янковського Олександра
8. Перевести до девятого класу 20 учнів 8А класу та 18 учнів 8Б класу, а саме :
9 А клас
1. Білого Олександра
2. Бойко Єлизавету
3. Бочарову Аміну
4. Бурніса Юрія
5. Горову Катерину
6. Гребенчукову Катерину
7. Даниленка Романа
8. Колєсніка Віталія
9. Марченко Яну
10. Мирось Вікторію
11. Листопад Дар’ю
12. Наконечну Вікторію
13. Начальну Людмилу
14. Нікіфорову Дарію
15. Павлика Дениса
16. Перепелицю Дмитра
17. Петріченка Станіслава
18. Пророку Едуарда
19. Святного Владислава
20. Щетініна Вадима
клас
1. Апалькову Анастасію
2. Аршинну Фатіму
3. Бурду Евеліну
4. Гонтар Катерину
5. Гур’еву Анну
6. Гур’ева Руслана
7. Думанського Богдана
8. Коваленко Ларису
9. Комісаренка Іллю
10. Корлотяну Мар’яна
11. Кравця Олександра
12. Неізвецького Олега
13. Пономаренко Анну
14. Скобаткова Владислава
15. Фисун Дарину
16. Француза Дмитра
17. Цімоху Олександра
18. Яцка Івана
9. Перевести до 10 класу 27 учнів 9-го класу , а саме :
1. Горську Каріну
2. Капай Альону
3. Корлотеан Марину
4. Лещенко Віту
5. Лисенко Анастасію
6. Лушнікову Алісу
7. Маленка Івана
8. Манько Каріну
9. Містюка Владислава
10. Новицьку Вероніку
11. Петренко Анну
12. Пророку Оксану
13. Пюро Дар’ю
14. Свистун Дар’ю
15. Семеренка Євгенія
16. Старікову Яну
17. Степанюка Олексія
18. Сухоносіка Андрія
19. Хвалька Антона
20. Чиж Віту
21. Чиж Марину
22. Чубенко Аліну
23. Швеця Михайла
24. Шевченко Яніну
25. Шутко Наталію
26. Щербину Діану
27. Якименка Дениса
10. Перевести до 11-го класу 24 учні 10 класу , а саме:
1. Абанічева Олександра
2. Арапу Артура
3. Аршинну Олену
4. Баранніка Сергія
5. Бочарову Катерину
6. Булигу Анну
7. Галку Інну
8. Гальченко Крістіну
9. Гарус Яніну
10. Гончарука Віталія
11. Гребінника Владислава
12. Гриня Олександра
13. Кириленко Вікторію
14. Крутякову Вероніку
15. Кулакову Юлію
16. Матвеєву Дарію
17. Мирко Майю
18. Мироненка Івана
19. Мяла Станісава
20. Семеренко Сніжану
21. Сириха Олександра
22. Усова Володимира
23. Ханіну Дарину
24. Яцко Аліну

Директор В.М. Удовиченко
Переглядів: 13 | Додав: goovctra37 | Рейтинг: 0.0/0
Зустріч поколінь
Зустріч випускників минулих років відбудеться 30.04.2018 (понеділок) Адміністрація школи.
Block title
Електронні підручники
Форма входу
Пошук
"Гаряча" лінія
Афоризми
...
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Червень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Правова допомога
Оперуповноважений КМСД Чутівського РВ УМВС України у Полтавській області, капітан міліції Шульга Ростислав Андрійович (05347) 9-12-55 Артемівський дільничий інспектор Новіков Максим Ігорович (099)01-07-353
Погода

Copyright MyCorp © 2018