Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 2019.Червень.27, 13:54

Опорний навчальний заклад "Скороходівська ЗОШ І-ІІІ cтупенів"

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Річний звіт школи

Участь у Міжнародних, Всеукраїнських конкурсах учнів навчального закладу

в 2016 -2017н.р.

 

п\п

 

 

 

 

Назва

 

 

 

Предмет

 

 

К-сть

учасників

 

З них

1м. відмінний результат

2-3 місце

добрий

результат

 

Учасник

1

«Всеукраїнський конкурс Кенгуру-2015»

Матема-тика

 

65

 

 

5

 

 

2

Всеукраїнські олімпіади з базових

предметів

ІІ тур

ІІІ тур

МАН

 

 

 

 

 

70

2

3

 

 

 

 

7

 

3

 

 

 

 

28

1

 

 

 

 

 

35

 

 

3

Міжнародний конкурс «Кенгуру»

матема-тика

84

0

8

76

4

«Левеня»

фізика

33

0

38

19

5

«Олімпус»

англійсь-ка мова

44

 

 

44

6

«Колосок»

біологія

105

52

39

14

7

«Соняшник»

укр. мова та л-ра

51

 

16

35

 

Успішно працювали проблемні групи вчителів природничого циклу з проблем розвитку критичного мислення та запровадження компетентнісної освіти. Серед форм роботи : засідання за круглим столом , дискусії, обмін думками. Проведена робота дала можливість вчителям зробити висновки щодо важливості компетентісного підходу до вивчення предметів природничого профілю , визначити складові сучасного уроку та його позитивну мотивацію, показала роль критичного мислення у формуванні особистості дитини.

        Першим напрямом роботи з дітьми є організація та проведення І туру Всеукраїнських олімпіад з базових предметів. За участю оргкомітету , який об’єднує адміністрацію та керівників кафедр ця робота проходить під керівництвом заступника директора з навчально –виховної роботи та керівників предметних кафедр, які забезпечують підготовку завдань для олімпіади .

         70 учнів були учасниками ІІ туру Всеукраїнських олімпіад з базових предметів та вибороли

перших місць – 7( 20%),

других – 13 (18.5%0,

третіх – 15 (21.5%), що становить 50% від загальної кількості учасників. Потрібно відмітити , що призером ІІІ туру на обласній олімпіаді стала учениця 9А класу Булига Анна з української мови виборола ІІІ місце, нагороджена грамотою Полтавського департаменту освіти та грошовою винагородою та зайняла ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі «Лист, вірш, малюнок матері».

      Другий напрям в роботі з обдарованими учнями – це науково дослідницька робота в системі МАН. Цього року цією діяльністю займалися - 9 учнів. Із них 3 учні разом зі своїми науковими керівниками представили роботи на І та ІІ тур огляду – конкурсу науково – дослідницьких робіт:

    Борсук Руслан (10 кл.,математика) керівник Литвиненко В.В., -  переможець районного етапу ХХ математичних змагань імені М. В. Остроградського та 22 жовтня 2016 року на базі Полтавського національного педагогічного університету ім. В. Г. Короленка взяв участь у обласних математичних змаганнях.

   Лисенко Руслана( 10кл., географія), керівник Бендрик В.І.,

   Крутякова Вероніка ( 9-А кл., біологія) керівник Борсук О.О., яка виборола ІІІ місце в номінації «валеологія». і нагороджена грамотою Полтавського департаменту освіти та грошовою винагородою.

     Третім напрямом роботи в плані розвитку інтелектуальних творчих здібностей учнів є робота клубу старшокласників «Інтелектуал», яка в цьому році проходила у формі інтелектуальної гри «Що?Де?Коли?» ( президент клубу Борсук Руслан). Значимим є той факт, що для учнів це було цікаво, пізнавально , відповідально, адже тематика таких змагань була різнопланова.

     У школі започатковано і продовжуються методичні фестивалі як для педагогічних працівників так і учнів. Інноваційні проекти, що презентовані учнями мають актуальні проблеми та практичну значимість.

Інформаційні проекти:

"Вплив електричного струму на організм людини",автор Свистун Дар’я учениця 8 класу.

               Мета проекту збір і систематизація інформації про вплив електричного струму на організм людини;

Міні – проект “Професія” дощового черв'яка, автор учениця 5-Б класу Молодушко Ірина.

               Об'єктом проекту є дощовий черв'як. Предмет - роль і значення дощового черв'яка в природі.

Олег Ольжич. «Захочеш – і будеш» - творчий проект , автор учениця 7-Б клас Фисун Дар’я.  Визначена і реалізована структура проекту , що включає 

               ознайомлення із життям і творчістю Олега Ольжича,художній та лексичний аналізи поезії “Захочеш – будеш”, робота з Інтернет - джерелами,                 визначення зв'язку між світоглядом поета та вольовим “я” ліричного героя.   

Дослідницький проект «Віруси», автор учень 10 класу Мухартов Андрій.

               Інформаційні , аналітичні, ілюстративні матеріали допомагають зрозуміти значимість теми.
"Дитячі поезії Лесі Українки", спільний проект учнів 6-А класу Мироненко Михайла, Пащенко Альони . Мета дослідження: Пригадати улюблені вірші поетеси, які нам знайомі з дитинства . Зібрати вірші шкільної програми та визначити тематику творів їх виховне значення. Проведена робота має практичну значимість , як з точки зору відпрацювання вмінь працювати з різними джерелами знань так і розвитку комунікативних навиків учнів.

         Професійний конкурс «Учитель року» традиційно кожного року проводиться в школі. У 2016-17 навчальному році він проходив у номінаціях: початкова освіта, біологія , інформатика, музичне мистецтво . За результатами І туру Всеукраїнського конкурсу , що проходив на базі школи, членами журі було визнано переможцями вчителів:

Борсук О.О.( біологія)

Харченко Н.М.( біологія),

Собко С.В.( початкова освіта), що в послідуючому була учасником очного ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2017».

       Протягом навчального року з межах реалізації проблеми школи «Інноваційна діяльність навчального закладу в умовах компетентнісного підходу до навчально-виховного процесу» діяльність методичного об’єднання класних керівників спрямована на опрацювання проблем: співпраці класного керівника, вчителя – предметника, учнів, батьків, формування життєвих компетентностей, використання інтелектуальних ігор в позакласній діяльності.

       Безпосередня робота класних керівників це поглиблення знань дітей щодо багатств, надбань української культури та її історії, формування загальнолюдських цінностей у ході проведені акцій та виховних заходів : «Діти дітям". «Твори добро», заходи до Всесвітнього дня Матері, вечір старшокласників до Дня 8 Березня та інше.

          З метою формування морально-духовних життєвих компетентностей особистості, яка успішно реалізується у процесі ціннісного ставлення до себе до суспільства і держави та виховання національно-патріотичного духу: створено інформаційні стенди про учасників АТО, а саме земляків та жителів с.Скороходове, виставку прапорів з іменними підписами та побажаннями від воїнів.

        30 грудня 2016 року на фасаді школи встановлено меморіальну дошку загиблому учаснику бойових дій на Сході Юденку Є. за участі громадської організації „Всеукраїнська Спілка учасників АТО, бойових дій та миротворчих місій”, яку очолює випускник та учасник АТО Голованюк В., відбулася зустріч із земляками, учасниками подій на Майдані.Учні є активними учасниками благодійної акції «Підтримай солдата». Школа сприяє вихованню у дітей поваги до сучасного і минулого України.

         За напрямком ціннісного ставлення до природи, мистецтва, збереження здоров’я в ході проведення виховних заходів увага акцентується на свідомому ставленні до самостійного життя учнів , які мають швидко адаптуватися до змін, використовувати власні знання у практичних справах, реалізувати власні ідеї у практичній діяльності.

      У позакласній діяльності школи функціонують секції, завданням яких здійснювати розвиток фізичних та розумових здібностей школярів - футбол, легка атлетика, волейбол, шахи та практичної діяльності, естетичного смаку, творчого потенціалу: гурток хореографії та хорового співу

(Матюхіна С.В, Ільченко М.А, Пащенко М.М. , Деговець А.А., Грибань Г.Б) , якою охоплено близько 45 % учнів школи.

         Протягом атестаційного періоду здійснювалася комплексна оцінка рівня кваліфікації та професійної майстерності педагогічних працівників та результатів їх діяльності:Яковенко В.Г.,вчитель фізики, Бендрик В.І.вчитель географії, Борсук О.О.,вчитель біології, Гекова О.К., вчитель української мови та л-ри, Собко С.В., вчитель початкових класів.

Зустріч поколінь
Зустріч випускників минулих років відбудеться 30.04.2019 о 10.00 (вівторок) Адміністрація школи.
Block title
Електронні підручники
Форма входу
Пошук
"Гаряча" лінія
...
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Червень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Правова допомога
Оперуповноважений КМСД Чутівського РВ УМВС України у Полтавській області, капітан міліції Шульга Ростислав Андрійович (05347) 9-12-55 Артемівський дільничий інспектор Новіков Максим Ігорович (099)01-07-353
Погода

Copyright MyCorp © 2019