Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 2024.Квітень.20, 16:09

РІДНА ШКОЛА

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Новини шкільних буднів

Листопад, 2013


Правічна і нескорена земля

Хлібами сходить у прийдешню днину.

Допоки світить праведна зоря -

Шануймо Україну!

Час іде вперед, суспільство розвивається, а, отже, демократичні процеси у державі потребують вироблення нових суспільних вимог до освіти. Сучасна школа йде вперед шляхом прогресу. Це школа самореалізації і саморозвитку особистості. Саме тому у нашій школі проводиться  багато свят, бесід,  диспутів, виховних годин, метою яких є зміцнення і поглиблення найцінніших громадянських якостей молодого покоління, формування їх активної життєвої позиції, спрямування процесу самовиховання патріота-українця.

Так стало традиційним відзначення свята День України .

 29 листопада в школі були проведені загальношкільні виховні заходи «Моя країна – Україна» для учнів початкових класів.

«Моя Україна» - для учнів 7-8 класів.

Вечір для старшокласників - «Музична вистава «Кайдашева сім'я».


Підвищення рівня правової підготовки населення, насамперед молоді, здійснюється за активної участі органів виконавчої влади, органів юстиції, правоохоронних органів, соціально-психологічних служб, педагогів, співробітників соціальних служб, служб у справах неповнолітніх.

27 листопада в нашу школу з метою здійснення правоосвітньої роботи серед учнівської молоді завітали заступник голови РДА Титар С. О., начальник районного управління юстиції Молодча Л. Г., психолог соціальної служби в справах сім'ї та молоді Гринь Д. В., провідний спеціаліст районного управління юстиції Ісип А.О.

Учні переглянули фільм «Обери дорогу життя», після чого Любов Григорівна Молодча  провела бесіду з учнями про необхідність правильного вибору життєвої позиції, про те, що необдумані вчинки часто перекреслюють всі плани на майбутнє, призводять до непоправної трагедії. Діана Вікторівна Гринь нагадала учням, які вони мають права і куди можуть звернутися в разі їх порушення.

  



З метою розширення знань учнів про Голодомор 1932-33р.р., формування щирих людських почуттів, співчуття до трагічної долі рідного народу, громадської відповідальності за його майбутнє, вміння сприймати чужу біду, біль як свої власні, виховання особистої стурбованості кожного за події тих років, пробудження бажання вивчати історію своєї держави, уболівати за майбутнє країни.

Кожного року, в День вшанування пам’яті жертв голодомору, політичних репресій в Україні, біля стели селища проводиться урок мужності.

22 листопада учні 7-Б класу під керівництвом учителя історії, класного керівника Знахаренко М.М. підготували і провели літературно-музичну композицію для учнів 5-7 класів.

 


Згідно Указу президента України та задля належної організації відзначення 200-річного ювілею від дня народження Т.Г.Шевченка

8 листопада на базі нашої школи відбувся семінар учителів української мови та літератури. Педагоги відвідали змістовні уроки своїх колег, переглянули літературно-музично-хореографічну композицію «Уклін тобі, Кобзарю!», яку підготувала вчитель української мови та літератури Венгренюк О.І.

 

Семінар продовжила методист РМК Р.І.Артеменко в рамках засідання "круглого столу", яка презентувала книгу П.Ротача "Полтавська Шевченківна".



Жовтень, 2013

Колективна творча праця – спільний пошук кращих рішень життєво важливих задач, тому що твориться спільно- дітьми і класним керівником – задумується, організовується, виконується, вирішується, оцінюється. Домінує  акцент спрямований на взаємодію дорослих і дітей, які, об’єднуючись за для загальної мети формують стосунки між собою на принципах співробітництва і співтворчості.

В кожній КТС вирішується цілий ряд педагогічних завдань, відбувається розвиток колективістських, демократичних основ життя, самостійності та ініціативи дітей, самоуправління, активного відношення до оточуючого середовища.

Завдання класного керівника вбачаються в тому, щоб спрямувати КТС на збагачення колективу і особистості соціально цінним досвідом, на удосконалення кращих людських здібностей, потреб і відносин.

Колективні творчі справи - це соціальна творчість, спрямована на формування вміння дитини піклуватися про себе, про товариша, про свій колектив, про близьких та далеких людей в конкретних практичних соціальних ситуаціях.

 Досвід використання колективних творчих справ дозволяє створити систему виховної роботи, яка виховує соціально-активну особистість, здатну реалізувати творчі здібності в майбутньому дорослому житті.

24 жовтня 2013 року для учнів 5-11 класів була організована колективна творча справа «Місто Майстрів». Кожен колектив із класним керівником працював з різноманітними матеріалами. Головна умова – праця разом, щоб не було пасивних спостерігачів.

  

 

Результат такої діяльності був вражаючим. Кожна робота оригінальна, неординарна, та головне – позитивні емоції, задоволення від самого процесу роботи. Кожен колектив був переможцем, бо фантазія безмежна.

 

 



Вересень, 2013

27 вересня 2013

В І турі обласних математичних змагань ім. М.В.Остроградського найкращими були визнані наукові роботи Учнів Артемівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Ахмедової ДаріЇ (9 клас), тема "Розв'язування задач оптимізації", науковий керівник Прокопенко Т.М. та Маліка Івана (10 клас), тема "Ймовірність отримання позитивної оцінки при здачі тестування шляхом угадування правильної відповіді", науковий керівник Литвиненко В.В. Бажаємо їм подальших успіхів. Так тримати.


23 вересня 2013

В стінах рідної школи відбулася виставка композицій з природнього матеріалу. Яскраві барви, неймовірні ідеї та фантазія школярів втілилися в калейдоскоп різноманітних виробів.

   


22 вересня 2013

Навчальний тиждень розпочався урочистою лінійкою за участі Ханюкова В., Филенко Я., Маліка І., Максименко К., Перемот Ю., Дриги Ю., присвяченою до Дня визволення Чутівщини від німецько-фашистських загарбників. Хвилиною мовчання учні вшанували пам'ять загиблих.



15 вересня 2013

В день рятувальника школа гостинно відкрила двері представникам пожежної частини. Діти мали змогу перевтілитися в пожежника чи рятівника, поглянути на роботу пожежної машини. учні приготували, в свою чергу, малюнки, повідомлення про важливі професії. Найкращі отримали грамоти з рук працівників пожежної частини.

  


Червень, 2013

Червневі погожі дні дарували радість перемоги в районному конкурсі "Крила надії" хореографічному колективу Артемівської ЗОШ І-ІІІ ступенів "Платинум" в номінації "хореографія" та хоровому колективу, які зайняли ІІІ місце серед колективів району.


Новини табору "Джерельце"


Кожен день у пришкільному  таборі "Джерельце" проходить яскраво та насичено. Організовані поїздки дітей на екскурсії в межах району. Дуже цікава  інформація для молодших школярів пролунала під час знайомства дітей із лікарськими рослинами та розчищення джерела. Відпочинок  урізноманітнювався  конкурсами, вікторинами та вокально-хореографічними виступами. І звичайно, як і у кожному конкурсі були свої переможці! Кожний вихованець пришкільного табору "Джерельце" мав змогу отримати свою нагороду, гідну його таланту.

  


Мелодія останнього дзвоника

Ось і пролунала мелодія останнього в шкільному житті одинадцятикласників дзвоника Артемівської школи І-ІІІ  ступенів.

Колись  маленькі, крихітні долоньки дітей міцно тримали мами, коли вперше  переступили поріг школи. Першими, хто підхопив «першачків» і повів в клас, були Собко Світлана Василівна та Сологуб Наталія Іванівна, талановиті та мудрі вчителі. Кожен крок був справжньою новою сходинкою у велику країну Знань. Вони дивували нас надзвичайною любов’ю до своєї професії, добротою, вимогливістю та справедливістю.

Школа для нас стала другою домівкою. І було в цьому домі затишно, надійно, спокійно.

Цей затишок в школі створюють вчителі, прекрасні, талановиті, які весь цей час зустрічали дітей відкритими, теплими серцями.

Згадаємо душевність, доброту вчителів української мови та літератури Гекової Олени Костянтинівни та Венгренюк Ольги Іваніни, посмішку та милозвучність голосу завуча з навчально-виховної роботи Бендрик Віри Іванівни, прекрасні уроки вчителя біології Ільченко Надії Андріївни, вимогливість та змістовні, доступні пояснення вчителів історії Вітко Валентини Григорівни та фізики Яковенка Володимира Григоровича, турботливість класних керівників Прокопенко Тетяни Михайлівни та Касаткіна Сергія Миколайовича.

  

Дорогі вчителі! Ми будемо вдячні вам довіку. Нехай в оселях ваших завжди панує злагода, в серцях – добро, в помислах – мудрість.

 А нелегка педагогічна нива колоситься рясним урожаєм людської вдячності.

29.03.2013

Відбувся І етап Всеукраїнського фестивалю-конкурс "Молодь обирає здоров'я", у якому взяли участь команди «Сапфір» Сторожівської ЗОШ І-ІІІ ст., «Здоровий глузд» Чапаєвської ЗОШ І-ІІІ ст., «Нова сила» Новокочубеївської ЗОШ І-ІІІ ст., «Вітамін» Филенківської ЗОШ І-ІІІ ст. та «Здоровані» Артемівської ЗОШ І-ІІІ ст.  

Кожна команда пропагувала серед молоді здоровий спосіб життя, запобігання негативним проявам у молодіжному середовищі. Хороші знання виявили учасники конкурсу-вікторини «Що я знаю про здоровий спосіб життя. Оригінальні плакати, фотографії, художні роботи підготували всі команди. У конкурсі літературно-музично-спортивних міні-композицій :

І місце зайняла команда «Здоровані» Артемівської ЗОШ І-ІІІст.,

 ІІ місце- команда «Здоровий глузд» Чапаєвської ЗОШ І-ІІІ ст., 

ІІІ місце -команда «Сапфір» Сторожівської ЗОШ І-ІІІ ст.

У конкурсі фотографій, художніх робіт:

І місце – колективна робота учнів 9-Б класу Артемівської ЗОШ І-ІІІст.

ІІ місце – колективна робота учнів 9 класу Филенківської ЗОШ І-ІІІст.

ІІІ місце – Демочко Тетяна, 9 клас, Новокочубеївська ЗОШ І-ІІІ ст.

На обласному етапі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» район представлятимуть переможці кожної номінації.

 Бажаємо їм успіхів і перемоги!

Джерело інформації: http://metodika.at.ua/

28.03.2013

 Учасники постійно-діючого семінару , заступники директорів з навчально-виховної роботи, зібралися в стінах нашої школи. Присутніх привітала директор школи Удовиченко В.М. Відкрила засідання К.Курінна, яка вказала на важливість реалізації освітнього проекту "Створення інноваційного середовища в школі",  адже тільки в умовах інноваційного середовища можливо сформувати вчителя-дослідника і новатора. Бендрик В.І., заступник директора з навчально-виховної роботи, провела віртуальну екскурсію "Артемівка...історія і сьогодення".та  з використанням комп'ютерної презентації розповіла про освітній проект "Створення інноваційного середовища в школі". 

Учасники семінару та педагогічний колектив школи взяли активну участь у засіданні психолого-педагогічного семінару "Експериментальна та дослідницька діяльність учителя". Педагогічна майстерня завершилась оформленням моделі уроку-дослідження.

 Віра Іванівна Бендрик вже багато років завідує шкільним методичним кабінетом. Творча, ініціативна, зі знанням справи,- вона завжди відповідально підходить до роботи з педагогами. Завдяки спільним зусиллям в школі створене і ефективно функціонує інноваційне освітнє середовище. Ця робота проводиться в системі, напрацьоані хороші результати. Учасники районного семінару добре працювали на всіх етапах семінару, проявили хороші знання змісту окресленої проблеми, активність, творчість.А потім, розділившись на чотири групи, заступники директорів побували на засіданні предметних кафедр: суспільно-природничих наук "Інноваційні технології в практиці роботи вчителів", математично-технологічної "Продуктивне навчання на уроках", філолого-естетичного циклу"Формування комунікативних компетентностей учнів. 

    


26.02.2013


Бесіда з учнями 5-8 класів про обмеження користування мобільними телефонами в межах школи та ознайомлення дітей про відповідальність щодо порушення режиму користування телефонами. 

20.02.2013

20 лютого 2013 року на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М. В. Остроградського було проведено майстер-клас «Особливості  створення сценарію і режисури шкільних театралізованих масових свят та конкурсно-розважальних програм».

Захід відбувся відповідно до плану роботи інституту, у рамках розпочатого 19 жовтня 2012 року циклу майстер-класів для педагогів загальноосвітніх навчальних закладів, метою яких є вдосконалення якості та ефективності святково-дозвільної діяльності в загальноосвітніх навчальних закладах, розвиток святково-ігрової культури дітей і дорослих у сучасних суспільних умовах.

У ході проведення заняття педагоги ознайомилися із різновидами сценаріїв, методикою їх написання, головними етапами роботи над сценарієм, створенням мізансцен та їх різновидами. Провела майстер-клас Людмила Євгенівна Фастовець, викладач вищої категорії, голова циклової комісії режисерських дисциплін Гадяцького училища культури імені І. П. Котляревського.


14.02.2013

 Миле, чудове і незвичайне свято – День Святого Валентина, або Свято всіх Закоханих! Незвичайне воно тому, що зовсім не слов’янське... Але Європа святкує його з великим задоволенням уже 120 років. Мабуть, це чудово, що до черги жіночо-чоловічих свят приєдналося ще одне. 14 лютого в школі відбувся вечір для старшокласників під назвою, який організували учні 10-Б класу під керівництвом їхнього наставника Рєзнік А. Є.

  

11.02.2013

"Скільки мов ти знаєш, стільки разів ти людина" - говорить відомий вислів. Саме ці слова було обрано девізом тижня англійської мови, який з метою розширення і поглиблення лінгвістичних знань, розвитку комунікативних умінь і навичок, етичного виховання, духовного багатства, моральної чистоти з 7 лютого до 11 лютого провели вчителі англійської мови. Учні з радістю приміняли здобуті знання. Вони складали кросворди, інсценізували твори англійською мовою, відгадували загадки, перекладали англомовні приказки, шукали відповіді на веселі запитання, знаходили переплутані слова та відтворювали правильний порядок слів у реченнях. Школярі виготовили яскраві та змістовні стінгазети на тему «Святкуємо День Святого Валентина».
Цікавою подією тижня став   загальношкільний виховний захід під назвою  «Іноземну мову вивчати зовсім нелегко, але це завдання можна полегшити, якщо зробити навчання цікавим, непередбачуваним та незвичайним



Підсумки районного етапу всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2013"


9 січня 2013 року в актовій залі Чутівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося вшанування учасників та переможців районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2013». Переможцем у номінації «Фізика» став учитель фізики Артемівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Яковенко Володимир Григорович. Педагог вважає, що найважливіше завдання творчого вчителя – розпізнати, виявити, розкрити, виростити, виплекати в кожного учня його неповторний індивідуальний талант. Тому його учні – учасники і переможці олімпіад з фізики, вступають у вищі навчальні заклади, обираючи саме фізичний напрямок. Учасників конкурсу вітали заступник голови Чутівської районної державної адміністрації Титар С.О., начальник відділу освіти, молоді та спорту Павленко М.А. Були вручені грамоти та квіти. Учні Чутівської школи та вчитель Свіжина Ю.М. подарували всім присутнім пісенні та танцювальні номери. Вчитель – святе слово. І цим добрим словом ми завжди згадуємо своїх наставників, які допомагають нам стати справжніми людьми, які є і наставниками , і організаторами, ораторами, аналітиками, психологами, і просто високо компетентними спеціалістами. Творчі надбання вчителів нашого району повинні стати загальнопоширеними серед інших вчителів району та області.

Джерело http://metodika.at.ua/news 

4 січня на базі школи відбулися зональні змагання з баскетболу, у яких взяли участь команди Чутівського та Котелевського районів. Чутівці гідно захищали честь району і здобули першість. команда хлопців перемогла з рахунком 28:17, дівчата - 79:9.

   

15 грудня відбувся форум батьківської громадськості (м.Полтава)

Батьківський та педагогічний колективи представили Собко С.В. та Кожухар Д.Д. відповідно.

  


Безпека у всьому - це безпека життя

30 листопада був проведений літературно-музичний конкурс серед учнів 5-8 класів. Участь взяли учні 5-А, 6-А та 8-А класів. Команди жартували, презентували виступ на мультимедійній дошці, декламували та виконували пісенні твори, пропагуючи безпечне життя в оточуючому середовищі. Всі команди отримали грамоти адміністрації школи.

 


"Веселі старти"

29 листопада учні початкових класів узяли участь у шкільному спортивно-фізкультурному заході "Веселі старти". Школярі були в захваті від командних перемог у естафетах, конкурсах, іграх. Цікаву програму для дітей підготував учитель фізкультури - Ільченко М.К.



Корисні посилання
Дія. Цифрова освіт
Форма входу
Пошук
"Гаряча" лінія
...
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Правова допомога
Оперуповноважений КМСД Чутівського РВ УМВС України у Полтавській області, капітан міліції Шульга Ростислав Андрійович (05347) 9-12-55 Артемівський дільничий інспектор Новіков Максим Ігорович (099)01-07-353
Погода

Copyright MyCorp © 2024